HAKKIMDA

hakan-maden-insan-kaynaklari-hknmdn

VİZYONUM

İnsan Kaynakları alanına ve çalışanlarına değer katan lider olmak.

MİSYONUM

İnsan Kaynakları alanındaki dinamik yapı çerçevesinde, içerikler üreterek ve projeler geliştirerek ihtiyaçlara cevap verebilmek.

HAKKIMDA

1988 Bartın doğumluyum.

2002 Abdipaşa İlköğretim Okulu
2005 Köksal Toptan Lisesi
2010 Karadeniz Teknik Üniversitesi – İktisat – Lisans bölümü ve
2015 Marmara Üniversitesi – İnsan Kaynakları Yönetimi – Yüksek Lisans bölümünden mezun oldum.

2013 Doğuş Oto – İnsan Kaynakları Asistanı
2014 Zivella Mobilya – İnsan Kaynakları Uzmanı
2017 Artemis Arıtım – İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak çalışma hayatıma devam etmekteyim.

Evli ve bir kız çocuğu babasıyım. Rap müzik dinlemek, el sanatlarıyla uğraşmak, futbol-basketbol oynamak keyif aldığım alanlar.

BENİM İÇİN NE DEDİLER?

Erdal Elidar – Human Resources Director at Gözalan Group – Hakan’ın en belirgin özellikleri son derece planlı ve düzenli çalışmasının yanı sıra analitik yapısı ve dürüstlüğüdür. Azmi ve çalışkanlığıyla hızlıca öğrenebilen, kavrayabilen ve de araştırmacı, sorgulayıcı tavrıyla bunu birleştirerek iş hayatındaki hedeflerine çabuk ulaşabilecek potansiyele ve yetkinliğe sahiptir. Başarılar dilerim.

Meral İşçi – Real Estate Agent at Keller Williams Platin – Hakan, Zivella Ofis Mobilya’nın kurumsal kimlik, kültür ve en önemlisi İnsan Kaynakları Departmanı omurgasında yer alan tüm konularında; araştırmacı, inovatif, detaycı ve kaliteli arşivci kimliği ile en büyük destekçimiz olmuştur. Kendini geliştiren, ileri görüşlü ve teknoloji merakı ile daima beni ve şirketin değişim yönetimi politikalarını destekleyen bir ekip arkadaşı idi. İş ve sosyal hayatımda önemli bir yere sahip olan; kıymetli arkadaşıma başarılar diliyorum. Gurur ve saygı ile takip ediyorum.

Gözde Berber – Danışman / Eğitmen – Hakan, IODA bünyesinde birlikte çalışmaktan büyük keyif aldığım, gerek yönetim ekibinde olduğu Uluslararası Organizasyonel Gelişim Zirvesinde, gerekse diğer çalışmalarımızda gösterdiği özveri, anlayış, sakinlik, özen ve yaratıcılık ile her zaman sorumluluğunu aldığı işleri mükemmel şekilde tamamlayan bir çalışma arkadaşı… Daha birlikte nice projelere imza atmaktan hep mutluluk duyacağım.

Efecan Erdur – Co-Founder of Kolay İK – Hakan ile Kolay İK’yı geliştirmeye başladığımız ilk yıl tanışma fırsatımız oldu. İlk kullanıcılarımız arasında olduğu için verdiği geri bildirimler hem ürünümüzün hem de çalıştığı şirketin İK süreçlerinin iyileşmesine büyük katkılar sağladı. İnsan kaynaklarının dijitalleşme süreçlerine bakış açısı yeni nesil İK ekiplerinin nasıl olması gerektiğini çok net görmenizi sağlıyor.

Kaynak; linkedin tavsiyeler ( https://www.linkedin.com/in/hakanmaden/ )


Daha fazlası için yakında tanışmak dileğiyle.

Sevgi ve Saygılarımla
HakanMADEN

8 thoughts on “HAKKIMDA

  1. Merhaba şuan herhangi bir etkinlik var mı acaba ? Etkinlikler kısmında birşey gözükmüyor.

  2. Merhaba, türlü sebeplerden dolayı güncel olamadım. Evet aktif etkinlikler var. Güncelleyeceğim, teşekkür ederim ilginiz için.

  3. Yeni bir takipçiniz daha oldu.. 🙂 Hayırlı olsun, başarılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.