KURUMSAL İLETİŞİM VE İTİBAR YÖNETİMİ’NİN GURULARI BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ’NDE BULUŞUYOR

Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF), Boğaziçi Üniversitesi Kurumsal Yönetim Merkezi (CCG) ve Kurumsal İlişkiler Enstitüsü işbirliğiyle 3 Aralık tarihinde Albert Long Hall’de düzenlenecek olan Kurumsal İletişim ve İtibar Yönetimi Zirvesi’nin davetli konuşmacısı, Amerikan Kongresi’nin deneyimli siyasetçilerinden, ABD Başkanları George Bush ve Barack Obama’ya danışmanlık yapmış olan Mark Kennedy…

Boğaziçi Üniversitesi Kurumsal İletişim ve İtibar Yönetimi Zirvesi,şirketlerin en önemli soyut varlıklarından olan “kurumsal itibar” kavramını her açıdan ele almak, itibar liderlerinin başarı hikayelerini dinlemek, itibar yönetimindeki son trendleri paylaşmak ve tartışmak amacıyla farklı sektörlerden profesyonelleri  3 Aralık 2015 tarihinde bir araya getiriyor.

Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Gülay Barbarosoğlu, İİBF Dekanı Prof. Dr. Ayşegül Toker ve Kurumsal İlişkiler Enstitüsü Başkanı Atilla Demir Yerlikaya’nın açılış, sermaye piyasalarının duayen ismiCCG Başkanı Prof. Dr. Vedat Akgiray’ın kapanış konuşmalarıyla 3 Aralık tarihinde gerçekleşecek olan zirve Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’de düzenleniyor.

Zirvenin davetli konuşmacısı, Bush ve Obama gibi cumhuriyetçi ve demokrat iki farklı partiden ABD başkanına danışmanlık yapan ender isimlerden biri olmanın yanı sıra bir dönem senatörlük de yapmış olan,George Washington University Graduate School of Political Management Direktörü Mark Kennedy olacak. Prof. Mark Kennedy;

  • Politik Çağda Paydaşlarla İş Yapma Sanatı Nedir?,
  • İş Stratejisinde ‘’Shapeholder’’ Kavramı Kararları Nasıl Etkilemeli?,
  • Sahadaki Politik, Medyatik, Mevzuata İlişkin ve Aktivist Aktörler Bir Firmanın Risk ve Fırsatlarını Nasıl Şekillendirir?,
  • 3A yöntemini kullanarak; Authenticity (Güvenilirlik), Anticipation (Öngörü) ve Assessment (Değerlendirme) ile Paydaşları Göz Önünde Bulundurmak ve Konumunu Sağlamlaştırmak başlıklarını içeren bir konuşma yapacak.

Zirve, sektörlerle kamu otoriteleri arasındaki iletişim süreci ve ilgili sosyal paydaşların bu sürece entegrasyonunu sağlama, sosyal medya ve geleneksel itibar, tüketici ve müşteri beklentileri başlıkları çerçevesinde  lider markaların kurumsal iletişim direktörlerini ağırlayacak.

Kurumsal İletişim ve İtibar Yönetimi Zirvesi, özellikle Kurumsal İletişim ve İnsan Kaynakları gibi kurum kültürü ve imajını şekillendiren departmanlardan profesyonellerin yanısıra, her sektörden katılımcıya “kurumsal itibar yönetimi’’ konusunda değerli bir içgörü ve bakış açısı kazandırmayı amaçlıyor.

Program ile ilgili detaylar için siteyi ziyaret edebilir, facebook ve twitter üzerinden takip edebilir, tanıtım filmini bu link üzerinden izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.