Çevre Mühendisleri Ücret Araştırması Raporu 2020

Çevre Mühendisleri Ücret Araştırması Raporu 2020

ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ÜCRET ARAŞTIRMASI RAPORU 2020

Çevre Mühendisleri ile son zamanlarda çok fazla iletişim halindeyim ve tüm projelerimde de yer almalarını son derecede önemsiyorum.

Hem çalışmış olduğum firma için hem kendim hem de çevre mühendisleri için faydalı olabilecek içerikler üretip projeler hazırlamaya gayret ediyorum. Firma içerisinde 10’dan fazla proje oluşturmuşumdur. Bunlar arasında bu proje dahil 3’ü tüm çevre mühendisi adaylarına ve halen görevini çevre mühendisi olarak sürdürenlere yönelik;

  • Çevre Mühendisi’nin Kariyer Yolculuğu; 9 farklı üniversitenin 15 farklı organizasyonunda Çevre Mühendisi’nin Kariyer Yolcuğu adlı sunumumu paylaşarak, mezuniyet öncesi mühendis adaylarımıza farkındalıklar kazandırmaya çalışıyorum.
  • Çevre Mühendisi Gelişim Programı | Mentor-A; Türkiye’nin 41 ilindeki 52 üniversitede öğrenimini sürdüren mühendis adaylarımızın kişisel ve mesleki gelişimlerini desteklemek amacıyla Çevre Mühendisi Gelişim Programı; Mentor-A projesi oluşturdum.
  • Çevre Mühendisleri Ücret Araştırması; bu yeni projem ile her yıl, çevre mühendislerinin ücret araştırmalarını gerçekleştirerek, sektörel ücret araştırması datası oluşturmayı hedefliyorum.

Biraz hızlı ve acelece hazırlanmış ücret anketimi ve raporumu bir sonraki dönem daha da detaylandırmayı hedefliyorum.

Bu arada Çevre Mühendisleri Ücret Araştırması Anketi’ne katılım gösteren 313 Çevre Mühendisi’ne teşekkür ederim.

Çevre Mühendisleri Ücret Araştırması 2020 raporuna buradan ulaşabilirsiniz.

Yararlı olması dileğiyle.

HakanMADEN

One thought on “Çevre Mühendisleri Ücret Araştırması Raporu 2020

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.