İnsan Kaynakları Etkinlikleri

Geçen hafta İnsan Kaynakları alanında yararlı olabilecek kaynakları paylaşmaya çalıştığım İnsan Kaynakları Kütüphanesi adlı blog yazımdan sonra bir başka çalışmayı daha başlatıyorum. Çalışmamın adı İnsan Kaynakları Etkinlikleri.

Kimi zaman sosyal paylaşım siteleri üzerinden, kimi zamanda spesifik olarak bizim araştırmalarımız sonucu karşılaştığımız İnsan Kaynakları ile ilgili zirve, kongre, eğitim vb. organizasyonlar gerçekleştiriliyor. Bir çoğundan habersiz oluşumuz veya unutkanlığımız sebebiyle katılamadıklarımız da olmuştur.

Daha önce sadece kendimin katıldığı ve katılmayı düşündüğüm etkinlikleri bir takvim üzerinden paylaşımda bulunuyordum. Bunun biraz bencil bir uygulama olduğunu düşündüm ve herkes yararlanabilsin diye katılacağım-katılamayacağım, gerçekleşmesi planlanan tüm İK etkinliklerini ortak bir takvimde güncel tutmaya karar verdim.

Yine kendimce yararlandığım kaynakları üzerinden hareket edeceğim gibi sizlerin düzenleyeceği, haberdar olduğunuz veya katılacağınız kongre, zirve, eğitim gibi etkinlikleri info@hakanmaden.net mail adresim üzerinden paylaşabilirseniz ben de etkinlik takvimimi güncelleyebilirim.

Takvimimde paylaşacağım her etkinliğin içerik, zaman, yer ve ücret gibi detaylarını da ekliyor olacağım. Bu sayede Türkiye’de gerçekleşmesi planlanan ve gerçekleşen tüm İK etkinliklerini ETKİNLİKLER adlı saydamdan takip edebilirsiniz.

Etkinlikler takvimime ulaşmak için üst bannerımın altında yer alan ETKİNLİKLER adlı sayfayı tıklayarak ya da ana sayfamın sağ tarafında bir akış olarak takip edebilirsiniz.

Etkinliklerde görüşmek dileğiyle, takipte kalın.

HakanMADEN

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.