İNSAN KAYNAKLARI KÜTÜPHANESİ

İnsan Kaynaklarına mesleğine gönül verenler için yararlanabilecekleri kaynaklar nelerdir diye bir soru doğarsa bunun cevabını vermeye çalıştığım bir sayfa oluşturdum. Biraz ondan bahsedeceğim.

Mezuniyetimden sonra yaşadığım bilgi eksikliğinden yola çıkarak, “ben eksik kaldım siz kalmayın” 🙂 sloganıyla hem İnsan Kaynakları alanında çalışmayı düşünen öğrenciler, yeni mezunlar ve hali hazırda profesyoneller için dahi yararlı olacağını düşündüğüm bir kütüphane oluşturmak istedim. Bu sayede mesleğimizle ilgili okumamız gereken birçok kaynağı tek bir listede bulabilmek büyük bir kolaylık olacaktır.

Bu listemi sizlerin de tavsiyeleriyle güncelleyebileceğim için verimli olacağını düşünüyorum. Önereceğiniz kaynakları dilerseniz sadece listeleyebilir, dilerseniz google driverıma yükleyerek paylaşıma da açabilirim.

Her ay düzenli olarak güncellemeye çalışacağım İnsan Kaynakları Kütüphanesi’ne ulaşmak için üst bannerımın altında yer alan KÜTÜPHANE adlı sayfayı tıklayabilirsiniz.

Siz değerli meslektaşlarım için umarım yararlı olur.

İnsan Kaynakları Kütüphanesi’ne ulaşmak için tıkla => KÜTÜPHANE

Önereceğiniz yayınları info@hakanmaden.net mail adresime iletebilirsiniz.

Saygılarımla

HakanMADEN

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.