KARİYER-Z

Kariyer-Z, rekabetin olmadığı bir kariyer hayatı düşünülemez sloganıyla faaliyetine başladı.

İŞKUR İşbaşı Eğitim Programı ile ortaklaşa yürütülen programda şu an üniversite öğrencileri ve yeni mezunlarıyla beraber her biri birbirinden özel yeteneklere sahip 8 kişi yer alıyor.

Sabancı, İstanbul, Okan, Hacettepe, Kocaeli, Gaziosmanpaşa ve Sakarya gibi farklı üniversitelerden farklı bölümlerden aramıza katılan bu arkadaşlarımız, farklılıklarını hem yetenekleriyle hem de karakterleriyle gösteriyorlar.

Kariyer-Z içerinde yer alan bu genç yeteneklere kısaca stajyer diyoruz ama onlar bizim için birer özel çekirge. Aramıza katıldıkları günden bu zamana kadar bizlere uyum sağlamaları, enerjileri ile iş süreçlerimize de dahil olup sorumluluk üstlenerek birer takım üyesi olduklarını gösterdiler.

Bu program, hem biz çalışanlar hem de kariyerlerinin başlarında olan bu yetenekli arkadaşlarımız için bir fırsat, bir deneyim bir mutluluk kaynağı oldu, oluyor ve devam da edecek.

Kendilerine buradan çok teşekkür ederim.

Her biri kardeşim, arkadaşım, canım.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.