BÜLTEN-Z

Bülten-Z, iç iletişimimizi kuvvetlendirmeyi, şubeler arası ilişkilerde köprü görevi görmeyi, şirket içi ve dışında gelişen gelişmeleri çalışanların kaleminden paylaşmayı amaçlayan gönüllülük esaslı şirket içi yayınlanan aylık e-dergidir.

Bizler (2 İK Uzmanı ve 4 İK Stajyeri), “Bu Dergi, Amatör ve Paylaşımcı Çalışanlar İçerir” sloganıyla gönüllülük esaslı bir projeye el attık.

Amacımız; iç iletişimimizi kuvvetlendirmek, şubeler arası ilişkilerde köprü görevi görmek, şirket içi ve dışında gelişen gelişmeleri çalışanların kaleminden paylaşmak ve eğlenmek.

Her sayıda farklı bölge ve departman çalışanlarını misafir ederek birbirimizi daha yakından tanıyabileceğimiz bir ortam oluşturmak istedik. İlk sayımızda, Kariyer-Z yazımda da sizlerle paylaştığım o birbirinden yetenekli 8 çekirgemize bol bol yer verdik. Eğitimlerimizin, toplantılarımızın, fuarlarımızın, okuduğumuz kitapların ve daha 14 konu başlığının yer aldığı toplamda 39 sayfayla ilk sayımızı tamamladık.

                     bülten-z-gorsel2bülten-z-gorsel

Şirket içi çalışanların sesi olmak adına güzel ve zahmetli bir projeye el attığımızı düşünüyoruz. Siz değerli okurlarımın da bu gönüllü projede herhangi bir konuda bizlerle paylaşmak istediği bir şeyler olursa çok memnun oluruz. Sizin de sesiniz olmak isteriz 🙂

Paylaşımlarınızı beklediğimiz mail adresimiz: bulten@zivella.net

Sevgi ve Saygılarımla

Hakan MADEN

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.