#ikbloggerlarisirketlerde 2016 START ALDI

#ikbloggerlarisirketlerde 2016 START ALDI

Sizleri türlü sosyal medya platformlarından rahatsız ederek duyurmaya çalıştığım bir projenin detaylarını paylaşma vakti geldi. Duyduğum heyecanı sizlerle de paylaşmak isterim.

İK’cıların deneyimlerini, düşüncelerini katıldıkları zirveler ve platform hakkında gözlemlerini paylaştıkları blog sayfaları ile şirketlerin de tanıtmak istediği İK uygulamalarını ortak bir noktada buluşturmayı amaçlayan bir projedir #ikbloggerlarisirketlerde. İşte böyle bir projede neden yer almayayım dedim ve el kaldırdım.

https://twitter.com/hknmdn/status/728320466604195841

Proje ekibi sorumluları Artemiz GÜLER, Ayşe KİRMAN, Ezgi FEDA ve Burçin ŞORAY ERDAĞ. Öncelikle bu projede emeği geçen ekibe teşekkür etmek gerek. Yapılan değerlendirmeler sonrasında aşağıdaki ekip arkadaşlarımla beraber projede yer almaya hak kazandık;

Ad SoyadBlog Adı
Aydan Çağ Aydınhttp://aydancag.com/
Bahar Kumbetlihttp://www.baharkumbetli.com/
Ceren Bandırmahttps://cerenbandirma.wordpress.com/
Gündüz Güldamlasıhttp://www.cevizakademi.com/
Hakan Madenhttps://hakanmaden.net/
Melis Tiftikcihttp://www.ikda.org/
Selin Yetimoğluhttps://selinyetimoglu.com/
Serdar Baranhttps://serdarbaran.com/

Bu projede bir ik bloggerı, eşleşeceği firmada tüm gün misafir olacak. Bu misafirlik süresince şirketin tanıtmak istediği ik uygulaması ele alınacak.

Projede yer alma heyecanım devam ederken bu kez projeye destek veren şirketler açıklandı ve asıl bundan sonra ciddiyet başladı. İşte ilk aşamada projemizi yürüteceğimiz firmalar;

 

 15 Mayıs Pazar günü de DenizBank ve Sahibinden.com sponsorluğunda DenizBankAkademi‘de Funda GÜLEÇ ile proje öncesi eğitimimizi gerçekleştirdik.

https://twitter.com/fundalina/status/731770348249698304

Tekrardan proje ekibine, DenizBank İK ekibine ve Funda Hanım‘a çok teşekkür ediyorum.

Bir sonraki aşama için ben de sizin kadar heyecanlıyım.

Sevgilerimle

Hakan MADEN

 

Kaynak : https://ikbloggerlarisirketlerde.wordpress.com/

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.