Tüm İK Çalışanlarına Çağrım Var

GELİN SİZ DE ÖZEL GÜNLERİNİZDE TEMA’DAN FİDAN BAĞIŞLAYIN

İnsan Kaynakları Departmanı olarak tüm özel günler için bir arayış telaşı içerisinde buluyoruz kendimizi. Her defasında farklı olsun, hesaplı olsun, anlamlı olsun gibi seçeneklerimize filtre uygulayarak stresli günler yaşadığımız anlar oluyor. Benim bu duruma bir çözümüm var;

İK Departman çalışanları olarak şirketimizde tüm özel günler için Tema‘dan çalışanlarımız ve onların eşleri adına Kuzey Kıbrıs Gaziler ormanına fidan bağışında bulunuyoruz. Bu bağış ile çalışanlarımızın isimlerinin olduğu bir fidan birikerek bir ormana dönüşecek. En azından onlar adına kalıcı ve doğaya katkısı olan bir hediye olduğunu düşündük. Dilerseniz ilk başlangıçta şirketiniz adına bir orman alanı da yaptırabiliyorsunuz.

Bağış yaptığınız her bir fidan için bağışlanan adına sertifika da gönderiliyor.

Bizler her özel günler için mesela;

  • 8 Mart Dünya Kadınlar Günü: Sadece kadın çalışanlarımız için değil, erkek çalışanlarımızın eşleri adına da fidan bağışında bulunduk.
  • 8 Mayıs Anneler Günü: Yine sadece anne çalışanlarımız için değil, erkek çalışanlarımızın anne olan eşleri için de fidan bağışında bulunduk.
  • 19 Haziran Babalar Günü: Şimdi de tüm baba çalışanlarımız için ve anne çalışanlarımızın eşleri için de fidan bağışında bulunmak için listelerimizi hazırlamaya başladık.

Her sene bu şekilde bağışlarla şirket adına, çalışanlarımız adına ve çalışanlarımızın aileleri adına doğaya bir fidan, bir orman hediye edeceğiz.

Gelin siz de bunu deneyin ve çalışanlarınızdan nasıl olumlu tepkiler aldığınızı bu yazının altına yorum paylaşın isterim 🙂

Sevgi ve Saygılarımla

HakanMADEN

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.